Dlaczego warto poznać lepiej swoją firmę?

1.Poznaj lepiej swoja firme – spojrz prawdzie w oczy – odpowiedz sobie na pytanie, czy stworzyles firme tylko dla siebie czy tez chcesz zostawic po sobie jakis cenny slad na ziemi. Dokad prowadza codzienne decyzje ktore podejmujesz, czy do zapewnienia godziwego bytu tobie i twojej rodzinie na teraz, czy chcesz stworzyc cos na dluzsza mete, czy chcesz byc wspominnany przez twoje wnuki jak Ford czy Rockefeller, ktorzy dali poczatek wielkim fortunom.

2.Nabierz pewnosci w kontaktach z urzedem skarbowym i wogole z cala administracja , ze nic ci nie moga zarzucic, ze glupio nie migasz sie od placenia podatkow. Nikt podatkow chetnie nie placi i sztuka jest tak dzielic sie z fiskusem tym co w trudzie zarobiles, by wilk byl syty a owca cala.

3.Ulatw i uprzyjemnij sobie zycie, codziennie musisz podejmowac decyzje. Mniejsze lub wieksze. Spraw, ze podejmowanie decyzji nie bedzie wiazalo sie ze stresem lecz da ci duzo frajdy. Jak to zrobic?

 Ano wlasnie, to jest trzeci powod dla ktorego warto zaglądać na ten blog

www.FinanseTwojejFirmy.pl/zapytaj

 .
Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

Zaprojektowane przez Klienter.pl

POBIERZ niezbędnik dla przedsiębiorców na temat prawa podatkowego ZA DARMO
x


Wpisz Imię: *
Wpisz Email: *

Uzyskaj natychmiastowy dostęp!


Przeczytaj poprzedni wpis:
Sposób liczenia terminów w ordynacji podatkowej

Ordynacja podatkowa przewiduje kilka sposobów wyznaczania terminów, w zależności od jednostki czasu w jakiej zostały określone (latach, miesiącach, tygodniach czy...

Zamknij