Nasza misja

Nie o to chodzi, żeby obsługiwać klienta. Chodzi o to, by mu przewodzić, by nim kierować, by mu doradzać…

/ Kevin Roberts  Saatchi and Saatchi /

Celem naszej pracy jest przejęcie od Państwa, jako Właścicieli i Szefów firm, w możliwie najszerszym zakresie, codziennych czynności i problemów związanych z prowadzeniem księgowości, obliczaniem wynagrodzeń, a także kontaktów z urzędami skarbowymi, z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz innymi instytucjami administracyjnymi.

Zasadą naszego działania jest szybkość i skuteczność załatwiania spraw i profesjonalne rozwiązywanie Państwa problemów.

Prowadząc księgowość Waszej firmy, staramy się szybko dostarczać informacje o jej aktualnej sytuacji finansowej, tak byście dzięki nim mogli Państwo skutecznie zarządzać finansami i podnosić swoje dochody oraz mieć czas na koncentrowanie się na podstawowych zagadnieniach Waszego biznesu.

W zakresie udzielonego nam pełnomocnictwa reprezentujemy Państwa przed organami podatkowymi i skarbowymi oraz przed Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym w kontroli podatkowej, postępowaniu podatkowym oraz postępowaniu odwoławczym.

I wreszcie, co niebagatelne, powodujemy obniżenie Państwa kosztów związanych z organizacją i prowadzeniem księgowości, przy zapewnieniu profesjonalnej obsługi na wysokim poziomie.

Krajowa Izba Doradców Podatkowych

Zaprojektowane przez Klienter.pl

POBIERZ niezbędnik dla przedsiębiorców na temat prawa podatkowego ZA DARMO
x


Wpisz Imię: *
Wpisz Email: *

Uzyskaj natychmiastowy dostęp!